تبلیغات
درد دلی غریبانه - مطالب آذر 1394

و آمدی که بروی...!

نویسنده :عباس جبلی
تاریخ:چهارشنبه 18 آذر 1394-11:42 ب.ظ

چه غم دیوار امت را که دارد چون تو پشتیبان

چه باک از موج بحر آن را که باشد نوح کشتیبان

سرمان گرم حال و هوایی است که عطر و بوی تو را دارد و دلمان گرم نوایی که از تو بجا مانده.

ماندن بنای رفتن است و رفتن اساس خلقت.

و آمدی که بروی. آمدنی که جای پایت را روی زمین قرن های متمادی به یادگار گذاشت و مسیر درست روبرویمان را روشن کرد که برای ما آدمیان پیام آور فرستادند که بیراهه ها را بشناسیم و مسیرمان هموار شود.

افتخار این را داریم در موسسه سیب سرخ نیکان و انتشارات کتاب ابرار کتاب "ستوده در آسمان ها و زمین" زندگی نامه ای داستانی از سال های حیات تا وفات پیام آور مهر و عطوفت است را تولید و به ساحت ایشان تقدیم نماییم.

رحلت پیامبر خوبی ها و کریم اهل بیت(ع) تسلیت باد.

پ ن: متن از همکار بزرگوار خانم مرادبیگی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اربعین حسینی تسلیت باد

نویسنده :عباس جبلی
تاریخ:چهارشنبه 11 آذر 1394-02:37 ق.ظنعشم را با خون دلم پاک کنید

در تشنه ترین زمین مرا خاک کنید

من تشنه ام ، ای برادران خاکم را

با اشکی بر حسین (ع)، نمناک کنید

شاعر: زهیر توکلی

 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جشنی برای تولدتان، استاد!

نویسنده :عباس جبلی
تاریخ:یکشنبه 8 آذر 1394-02:02 ق.ظ

به بهانه تولد دو نفر از بهترین معلمان دوران راهنمایی و دبیرستانمون دور هم جمع شدیم و هدفمان شاد کردن ایندو عزیز بود. استاد عزیزمون آقای اکبر ظهیری معلم توانا و کم نظیر زبان انگلیسی که کمترین کاری که برای ما انجام میداد درس دادن کتاب انگلیسی با صدها نکته و اصطلاح کارآمد مکالمه و تست و ... بود؛ هزاران نکته اخلاقی و تجاربی که داشت رو بدون هیچ چشمداشتی به ما هدیه میکرد. و همچنین آقای  رحیم هاتفی که ایشان هم به طرق مختلف حق معلمی رو به ما ادا کردند. می خواستیم یه جورایی سورپرایز بشن به خاطر همین بدون اطلاعشون برنامه رو گرفتیم و متاسفانه آقا رحیم عزیز که قرار بود همراه آقای برادران بزرگوار تشریف بیارن، ماموریت کاری واسشون پیش اومد و نشد در خدمتشون باشیم.


تک تک دوستان عزیزم که ثمره و یادگار هفت سال دوران راهنمایی و دبیرستانم در مدرسه راهنمایی نمونه_دولتی_ابن_سینا و دبیرستان نمونه دولتی هدایت در منطقه 17 هستند، تلاش کردند این جشن کوچک به نحو خوب و شایسته و درخور شأن اساتیدمون برگزار بشه، دوستانی که وقفه ای چندساله بعد از فارغ التحصیلی شان در سال 1381 تاکنون باعث شده به خوبی قدر همدیگر رو بدانند و به ریشه پاک بودن رفاقتمان اعتقاد داشته باشند. در این زمانه ای که سلام ها هم بوی  نفاق میدهد این دوستی ها گوهر طلایی و ارزشمند است.

حس همدلی و وفاق رو به خوبی توی رفتار و گفتار بچه ها میدیدم و خدارو شکر میکنم به خاطر این همه نعمت. خیلی ها از از دوران راهنمایی و دبیرستانشون حتی یک رفیق هم ندارند و ما جمعی هستیم که این افتخار نصیبمون شده.

پ ن: مراسم جشن تولد رو در  ورزشگاه شهید چمران در قبل از سالن فوتسالمون گرفتیم که همین سالن هم پاتوق خوبی شده برای تازه کردن دیدارهامون
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()